logo

Тваринництво

Україна дещо скоротила імпорт свинини

Україна дещо скоротила імпорт свинини

Тваринництво 07 грудня 2018. 17:43 945

Обсяги імпорту свіжої, охолодженої та мороженої свинини до України у листопаді скоротилися до 2,95 тис. т, що на 20% менше, ніж у жовтні.

Про це говориться у повідомленні Асоціації свинарів України з посиланням на дані Держстату.

«Обсяги імпорту свинини у листопаді 2018 року співставні з сукупним надходженням цієї продукції за весь 2016-й та складають більш ніж половину минулорічного імпорту. Згадані обсяги — найменші обсяги надходження імпортного м’яса свиней з червня», — коментують в АСУ.

За словами аналітиків, послаблення імпортної активності спостерігалося на тлі тривалого просідання закупівельних цін на живець свиней забійних кондицій. Зокрема, упродовж усього листопада середня ціна на свинину живою вагою була нижчою за рівень, достатній для «входу» свинини з-за кордону, зокрема, охолоджених свинячих півтуш.

За січень-листопад 2018-го вітчизняні імпортери завезли 26,4 тис. т свинини сукупною вартістю $48,12 млн. Тож на думку експертів, до кінця року цей показник може впритул наблизитися до обсягів імпорту м’яса свиней у 2014-му, коли до України надійшло майже 31 тис. т м’яса свиней.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги