logo

Тваринництво

Ґудвеллі Україна отримала статус племінного репродуктора

Ґудвеллі Україна отримала статус племінного репродуктора

Тваринництво 23 грудня 2020. 12:25 1286

Три суб'єкти господарювання Івано-Франківської області отримали статуси племінної справи у тваринництві.

Про це йдеться у повідомленні Івано-Франківської облдержадміністрації.

Зокрема, в галузі молочного скотарства — ТзОВ «Ґудвеллі Україна» отримало статус племінного репродуктора голштинської породи, в галузі бджільництва — СОК «Селекціонер» і ФОП Муляр Е.О. — статус племінних пасік з розведення бджіл карпатської породи.

Як зазначається, в області на даний час функціонує: в молочному скотарстві — по 4 племінні заводи та репродуктори; в галузі м'ясного скотарства — 2 племінні репродуктори, у свинарстві та вівчарстві по одному племрепродуктору, в рибництві — 1 племінний завод та 3 племінні репродуктори, а також в бджільництві — 1 племінний бджолорозплідник та 3 племінні пасіки.

Крім того, в області працює ПрАТ «Івано-Франківське племпідприємство», яке надає послуги зі штучного осіменіння великої рогатої худоби.


Для довідки: «Ґудвеллі Україна» (Goodvalley Ukraine) — українська сільськогосподарська компанія, що належить данській Goodvalley і була створена в червні 2004 р в с.Копанки недалеко від м.Калуш (Івано-Франківська область). Основна діяльність групи зосереджена в дочірніх підприємствах Goodvalley Polska (Польща), Goodvalley Ukraine (Україна) і Goodvalley Russia (Росія).


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги