logo

Фінанси

На Львівщині виплачуватимуть дотації за органічні угіддя

На Львівщині виплачуватимуть дотації за органічні угіддя

Фінанси 22 квітня 2021. 12:52 2383

У новій комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області розширені напрямки підтримки органічного виробництва: крім сертифікації вона включає з цього року ще й підтримку у вигляді дотацій на площу угідь.

Про це повідомила заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко під час круглого столу «Підтримка органічного виробництва в Україні: механізм 2021 року та нові перспективні напрямки».

«За нашою інформацією, на Львівщині під органічним виробництвом знаходиться 2800 га. І ми плануємо цьогоріч виплачувати дотації з розрахунку близько 1 тис. грн на 1 га. Загалом у поточному році плануємо на фінансову підтримку органіків виділити 500 тис. грн», — зазначає Людмила Гончаренко.

За її словами, підтримка дитячого харчування органічними продуктами — правильний напрямок, але проаналізувавши продукцію, яка виробляється на Львівщині, в департаменті зрозуміли, що паралельно зі змінами до законодавства потрібно розширювати лінійку органічної продукції, яка виробляється в регіоні.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги