logo

Фінанси

Кабмін поповнив держпідтримку аграріїв шістьма новими програмами Джерело фото: pravda.if.ua

Кабмін поповнив держпідтримку аграріїв шістьма новими програмами

Фінанси 07 квітня 2021. 14:54 3841

Кабінет міністрів України сьогодні, 7 квітня 2021 р., прийняв постанову, яка розширює державну підтримку сільгоспвиробників на 2021 рік, доповнивши її шістьма новими програмами.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, нові програми дозволять забезпечити стабільність діяльності аграріїв та збільшення виробництва. Це, в свою чергу, покращить продовольчу безпеку держави та доступність товарів для кінцевого споживача.

Серед нових програм підтримки АПК:

- державна підтримка страхування сільськогосподарської продукції;

- відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

- державна підтримка сільгоспвиробників, які використовують меліоровані землі;

- державна підтримка виробників органічної сільськогосподарської продукції;

- державна підтримка виробників картоплі;

- державна підтримка сільгоспвиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь (гречка).

«Держава компенсує аграріям втрати, які вони понесли минулого року внаслідок надзвичайних погодних умов. Також для подальшого убезпечення виробників від можливих фінансових втрат ми запроваджуємо агрострахування. Плюс додаємо програми, які направлені на посилення галузевого виробництва, зокрема, гречки та картоплі, для насичення внутрішнього ринку продукцією власного виробництва та стабілізації цінової ситуації в країні», — прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги