logo

Україна

Зеленський підписав наказ про передачу сільгоспземель місцевій владі

Зеленський підписав наказ про передачу сільгоспземель місцевій владі

Україна 15 жовтня 2020. 13:54 2293

Президент України Володимир Зеленський 15 жовтня 2020 року підписав наказ про передачу земель сільгосппризначення з державної в комунальну власність.

Про це він сказав, виступаючи на земельній форумі «Земля — народу», трансляцію якого проводив Офіс Президента на сторінці в Facebook.

«Сьогодні я підписую наказ про заходи щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність», — сказав Президент.

Зеленський зазначив, що 26 жовтня 2020 року всі новостворені громади мають отримати землю в комунальну власність і зможуть використовувати кошти від землекористування для розвитку та благополуччя своїх громад.

«Ми повертаємо землі людям. З центру — на місця. Це логічно, і головне — це справедливо», — зазначив він.

Зеленський наголосив, що законодавство України забороняє продаж земель комунальної власності, що є гарантією того, що наступні покоління українців залишатимуться господарями своєї землі. Загалом, за його словами, місцеве самоврядування отримає у власність понад 2 млн гектарів землі.

У свою чергу міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко заявив, що органи місцевого самоврядування в результаті передачі земель сільгосппризначення з державної в комунальну власність отримають понад 2 млн га земель, з яких 1 млн га вільних земель.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги