logo

Україна

В Україні створили комітет з управління земельними відносинами

В Україні створили комітет з управління земельними відносинами

Україна 23 січня 2020. 09:14 1623

Установче засідання щодо створення Керівного комітету з питань удосконалення земельних відносин відбулось 15 січня 2020 р.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«Діяльність Керівного комітету направлена на координацію проектів та розроблення пропозицій щодо удосконалення управління земельними відносинами у сільській та міській місцевості», — йдеться у повідомленні.

Так, передбачається створення наступних робочих груп:

- робоча група щодо створення та впровадження системи моніторингу земельних відносин;

- робоча група щодо створення та впровадження Державного аграрного реєстру;

- робоча група з розробки та впровадження національної інфраструктури геопросторових даних.

До складу Керівного комітету увійшли представники Мінекономіки, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства розвитку громад та територій України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, ДП «Національні інформаційні системи», Національного банку України та інші органи державної влади, які формують та/або реалізують державну політику у сфері, на яку спрямована діяльність комітету.

«Керівний комітет створений в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Представники від Світового банку та ЄС братимуть участь у його роботі як спостерігачі. Засідання Керівного комітету будуть проводитися один раз на три місяці», — підсумували у міністерстві.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги