logo

Україна

Збільшення споживання ягід дітьми виведуть на загальнонаціональний рівень

Збільшення споживання ягід дітьми виведуть на загальнонаціональний рівень

Україна 17 квітня 2019. 13:27 813

Проект International Trade Centre (ITC) разом з галузевими асоціаціями розробив дорожню карту з розвитку ягідництва в контексті зміцнення експортного потенціалу українських виробників та переробників ягідної продукції.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Дорожня карта – це стратегічний рамковий документ, який відображає подальший розвиток галузі в середньо- та довгостроковій перспективі як з точки зору експортної орієнтованості, так і з розвитку внутрішнього ринку», - зазначила в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева

Як зазначається, розроблена секторальна дорожня карта направлена на зміцнення експорту ягідної продукції, зміцнення інституцій в Україні, стратегічного підходу Уряду до підтримки розвитку галузі. Також, вона допоможе дрібним вітчизняним виробникам ягід у досягненні своїх цілей з комерційного розвитку підприємств та підвищення конкурентоспроможності і експорту через виконання санітарних, фітосанітарних заходів, технічних стандартів, проведення сертифікації, вдосконалення інфраструктури та підвищення рівня знань у виробників про сучасні технології.

Крім того, під час обговорення документу окремо було звернуто увагу на питання збільшення споживання ягід дітьми в навчальних шкільних та дошкільних закладах, а саме зафіксувати це на загальнонаціональному рівні.

За кожним напрямом дорожньої карти будуть створені робочі групи, до яких можуть долучитися усі зацікавлені.


Для довідки: минулого року державною підтримкою скористалися 167 суб’єктів господарювання, які заклали 3690 га плодово-ягідних культур, з яких 902 га ягідники. Також 96% ягідних насаджень в 2018 році були закладені завдяки державній підтримці.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги