logo

Україна

Українські виноградарі вивчали молдавське виноробство Джерело фото: UKRAVIT

Українські виноградарі вивчали молдавське виноробство

Україна 06 листопада 2018. 10:00 856

24-27 жовтня у Молдові відбувся семінар, який зібрав передових виноградарів України та Молдови. У ході семінару фахівці «Коблево», «Таврії», «Чорноморської перлини» та інших господарств із півдня України відвідали найкращі виноробні підприємства Молдови — «Крікова», «Асконі», «Мімі», «Пуркар». Організатором семінару стала компанія UKRAVIT.

Як повідомляє прес-служба компанії, українські виробники побували у найстаріших в країні виноробних господарствах, оцінили рівень виробництва, дізналися про проблеми, з якими найчастіше стикаються при вирощуванні винограду в Молдові, а також про системи захисту та підживлення, які дозволяють цих проблем уникати.  

Натомість, вони також поділилися з колегами своїм досвідом вирощування винограду.  Завдяки «Інституту здоров'я рослин», який відкрився в Україні у червні цього року, до їхніх послуг — комплексний технологічний та агробіологічний сервіс.

«Науковці та технологічні експерти розробляють індивідуальні системи захисту та підживлення винограду та супроводжують їх у процесі застосування. А можливості унікального демоцентру при інституті дозволяють попередньо протестувати систему в кліматичних умовах будь-якого регіону чи навіть країни. Тож неважливо, вирощуєте ви виноград в Україні чи Молдові, — системи захисту та живлення від «Інституту здоров'я рослин» допоможуть захистити виноградники і отримати гарний врожай», — розповідають організатори семінару.   

Стародавня приказка говорить, що поки не вклонишся триста разів кожній лозі, не отримаєш гарного врожаю. Але сучасні виноградарі мають інший рецепт успіху: вони застосовують комплексні технології вирощування й охоче діляться своїм досвідом з колегами.    


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги