logo

Україна

Україна вперше представить національний стенд на виставці імпорту в Китаї Джерело фото: ZN.ua

Україна вперше представить національний стенд на виставці імпорту в Китаї

Україна 24 лютого 2018. 12:00 3798

Україна восени 2018 року вперше представить національний стенд на міжнародній виставці з імпорту China International Import Expo 2018, яка проходитиме з 5 по 10 листопада 2018 року у Шанхаї (КНР).

Про це говориться у повідомленні Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

«Це перша міжнародна виставка Китаю, що орієнтована на імпорт. Китай готовий розглядати іноземні товари, тому для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги на цьому ринку», — йдеться у повідомленні.

Координацією участі України з національним стендом займатиметься Офіс з просування експорту спільно з Мінекономрозвитку та за фінансової підтримки Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business.

«Китай  — це мільярдний ринок споживання, куди Україна може постачати безліч продукції — від продовольства до промислових товарів, одягу, різноманітної техніки, послуг. Ми провели велику роботу, щоб налагодити стратегічні торговельні контакти Україна-Китай, і отримали особисте запрошення презентувати національний стенд України на China International Import Expo 2018. Китай нині орієнтований на імпорт і прагне знайти на виставці постачальників до своєї країни. Переконаний, що національний стенд України допоможе нашим експортерам комплексно показати себе та вийти на перспективний китайський ринок», — наголосив перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

У наступні 5 років Китай планує імпортувати продуктів і послуг на суму понад $10 трлн. Серед пріоритетних для імпорту товарів та послуг, з якими Китай запрошує приїхати на виставку: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

«Представлення України на національному рівні на виставці CIIE 2018 — це реальний крок до налагодження тісного економічного партнерства з Китаєм, який є ринком у фокусі для нашого експорту згідно з Експортною стратегією України на наступні чотири роки. Вже зараз можемо спостерігати позитивну динаміку в експорті з України до КНР. За підсумками 2017 року експорт товарів з України до Китаю зріс на 11,3% або на $206,8 млн і склав $2 млрд. Тому експорт якісно змінює країну», — зазначила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі — торговий представник України Наталія Микольська.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги