logo

Україна

Вдосконалення законодавства щодо ЗЗР: група взялась за роботу

Вдосконалення законодавства щодо ЗЗР: група взялась за роботу

Україна 17 квітня 2019. 19:00 1086

Установче засідання міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення законодавства щодо життєвого циклу засобів захисту рослин відбулось 16 квітня у Міністерстві аграрної політики та продовольства.

Про це  овориться у повідомленні міністерства.

«Головною метою створеної міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення законодавства щодо життєвого циклу засобів захисту рослин в Україні є розроблення дієвого механізму з управління пестицидами. Питання обігу ЗЗР надзвичайно важливе і до його вирішення потрібно підходити комплексно. Перед робочою групою та усіма її членами стоїть низка нагальних завдань. Зокрема, це питання удосконалення законодавства щодо життєвого циклу ЗЗР в державі, вивчення кращих світових та вітчизняних практик щодо використання ЗЗР, а також організація та проведення публічних заходів на яких буде можливість обговорення актуальних проблем в цьому напрямку та шляхів їхнього вирішення. Суспільство має володіти повною інформацією та брати активну участь в обговорені таких важливих питань», — зазначила в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

За результатами засідання було вирішено сформувати підгрупи МРГ, які будуть працювати в постійному режимі. Формування підгруп міжвідомчої робочої групи провести згідно трьох основних етапів життєвого циклу ЗЗР: впровадження в обіг нових ЗЗР, обіг та використання ЗЗР, вилучення з обігу та утилізація непридатних/заборонених ЗЗР. Протягом місяця буде розроблено план роботи міжвідомчої робочої групи на 2019 рік.

Міжвідомча робоча група проводить засідання один раз на місяць.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги