logo

Україна

Народний депутат ініціює звільнення Петрашка

Народний депутат ініціює звільнення Петрашка

Україна 13 жовтня 2020. 14:10 1800

Народний депутат України Вадим Івченко оприлюднив проєкт Постанови Верховної Ради України «Про звільнення Ігоря Петрашка з посади Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України», яку планує зареєструвати у Верховній Раді.

Про це парламентарій повідомив на сторінці у Facebook.

«Вважаю, що діяльність міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашка І.Р. на цій посаді є вкрай незадовільною, адже за час його роботи стан та основні показники діяльності у відповідних сферах суттєво погіршились», — аргументує свій крок Вадим Івченко.

Головними претензіями, з огляду на аграрну галузь, він вказує наступні: «Вкрай незадовільна ситуація з фінансуванням агропромислового комплексу України. Безвідповідальне ставлення до підтримки постраждалих від несприятливих кліматичних умов вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції. Міністерство не ініціювало внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо виділення фінансової допомоги сільгосптоваровиробникам, які постраждали від засухи, і не підтримало відповідний законопроєкт, розроблений народними депутатами України. Критично низький рівень співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Міністр жодного разу не знайшов часу для аграрного комітету, делегуючи свої повноваження одному із заступників. Хоча на засіданнях інших парламентських комітетів міністр неодноразово з’являвся особисто».


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги