logo

Україна

На Івано-Франківщині запрацював перший в області AGROHUB

На Івано-Франківщині запрацював перший в області AGROHUB

Україна 07 липня 2021. 13:45 2178

В П’ядицькій громаді відкрили AGROHUB, який передбачає створення навчально-виробничого центру з вирощування і догляду лохини у селі Мала Кам’янка. Вартість реалізації проєкту — понад 2,5 млн. гривень.

Про це повідомляється на сторінці Facebook П'ядицької громади.

«Надаватимемо два види сервісів. Перший — догляд за рослинами, збір урожаю, здійснення крапельного поливу. Другий — навчання з розвитку аграрних підприємницьких ініціатив. За підтримки місцевої та обласної ради, програми USAID DOBRE встановлено резервуари води для поливної системи, здійснено монтаж секційної огорожі, підключено до мережі електропостачання, підготовлено ґрунт, здійснено монтаж системи крапельного поливу та закладено демонстраційну плантацію саджанців чорниці канадської», — розповідає староста села Мала Кам'янка Микола Гришук.

За словами очільника П'ядицької громади Петра Гайдейчука, під ведення господарської діяльності у сільській раді виділили 16 га землі. У П'ядицькій громаді наявні всі сприятливі умови для вирощування лохини, оскільки ягода потребує відповідної кислотності ґрунту.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги