logo

Україна

Милованов назвав головну вимогу іноземних партнерів щодо ринку землі в Україні Джерело фото: Facebook // Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Милованов назвав головну вимогу іноземних партнерів щодо ринку землі в Україні

Україна 22 жовтня 2019. 12:19 1605

Детінізація ринку землі в Україні — це найголовніше бажання міжнародних партнерів та потенційних інвесторів.

Про це під час сьогоднішнього брифінгу заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов.

За його словами, до самої моделі ринку землі вони не мають конкретних вимог. Це — справа нашої держави.

«Може бути будь-яка модель. Усі деталі відкривати не можемо, бо ведуться переговори. Але ми самі вирішуватимемо, чи це буде поетапно, чи відразу, які будуть обмеження. Наші колеги очікують головного — детінізації ринку», — зазначив Милованов та додав, що питання ринку землі обговорювали під час зустрічі в Вашингтоні.

Найголовніше, чим цікавилися експерти: яким чином Україна забезпечить підтримку середнього і малого бізнесу, права власності людей, які сьогодні володіють землею. Адже розвиток бізнесу в сільській місцевості підвищить добробут населення, яке там проживає.

Інше ключове питання — яким чином розвиватиметься Держгеокадастр. Наприклад, при видачі кредитів там має фіксуватися, що земля перебуває у заставі, або передана іншій особі.

На даний час процедура оренди землі вказує на те, що в кадастрі є проблеми. Вони уже вирішуються, додав Милованов.


Наталія Рекуненко, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги