logo

Україна

Кабмін затвердив порядок роботи НІГД

Кабмін затвердив порядок роботи НІГД

Україна 27 травня 2021. 09:43 1772

Кабінет міністрів України 26 травня 2021 р. ухвалив постанову «Про затвердження Порядку функціонування національної інфраструктури геопросторових даних» (НІГД).

Таке рішення є ще одним кроком для забезпечення функціонування геопорталу просторових даних та надання українцям вільного доступу до геопросторових даних, йдеться у повідомленні Міністерства економіки.

Постановою визначається:

- склад базових геопросторових даних та геопросторових даних, визначених цим законом;

- органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та інших держателів, відповідальних за створення та оновлення геопросторових даних та метаданих;

- організацію виробництва, оновлення, оброблення, зберігання, оприлюднення, візуалізації, використання геопросторових даних та метаданих, іншої діяльності з ними;

- перелік підстав для відмови відображувати геопросторові дані та метадані на національному геопорталі;

- вимоги щодо виробництва, оновлення, оброблення, зберігання, постачання та використання геопросторових даних національної інфраструктури геопросторових даних.

«Реалізація постанови створить сучасні сервіси геопросторових даних для забезпечення українцям безкоштовного та вільного онлайн доступу до високоякісних, актуальних і достовірних геопросторових даних, метаданих та іншої географічної інформації», — пояснюють у міністерстві.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги