logo

Україна

Інвестиції у землю «під ключ»: купівля/продаж угідь через оновлену платформу LandInvest

Інвестиції у землю «під ключ»: купівля/продаж угідь через оновлену платформу LandInvest

Україна 08 вересня 2021. 13:51 1928

Серед проблем інвестування в земельні активи в Україні учасники ринку називають відсутність зручних сервісів. Комплексний супровід угод — від пошуку та оцінки земельних ділянок до підписання контрактів — пропонує онлайн-платформа LandInvest.

Сервіс уже здобув визнання в експертному середовищі як один із найкращих проєктів із продажу землі. Щодня на Land-Invest.com.ua надходять сотні нових заявок.

Платформу створено у форматі зручного майданчика для комунікацій між продавцями та покупцями. Землевласники отримують безкоштовну допомогу з підготовки ділянок для подальшого продажу, а покупці — пакет послуг для безпечного інвестування.

Враховуючи потреби користувачів, команда LandInvest на чолі з Русланом Яковенком розширила функціонал онлайн-платформи, яка з інформаційної системи перетворилася на повноцінний маркетплейс. Оновлений проєкт пропонує персоніфікований супровід угод із купівлі земельних угідь «під ключ».

Щоб скористатися функціоналом платформи, яку вже інтегровано в державні реєстри та сервіси ідентифікації, необхідно пройти реєстрацію. Через особистий кабінет інвестор отримує доступ до інструментів для підготовки, реалізації та контролю угод.

N.B. В Украине заработал онлайн-помощник LandInvest для землевладельцев

До послуг покупців — постійно оновлюваний земельний каталог із перевіреними ділянками: тими, що продаються, і тими, що готуються для передачі на торги. Сортувати лоти за ключовими параметрами можна за допомогою системи фільтрів. Кожен інвестор сам вибирає зручний формат роботи із системою: можна самостійно керувати процесом та налаштуваннями чи обрати комплексний автоматизований супровід, який передбачає підбір індивідуальних варіантів інвестування та ведення процесу реалізації угоди «під ключ».


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги