logo

Техніка

HORSCH завершив будівництво представництва в Україні Джерело фото: Horsch

HORSCH завершив будівництво представництва в Україні

Техніка 23 червня 2021. 16:46 2969

Компанія HORSCH завершила будівництво українського офісу, який обійшовся у €5 млн.

Як говориться у повідомленні компанії, офіційне відкриття заплановано на 24 червня 2021 р.

Головні складові центру HORSCH — це навчальні семінари і склад запасних частин.

«Сезон використання нашої техніки доволі короткий. Відтепер наші дилери матимуть безперервний доступ до запасних частин і можливість одразу надати технічну підтримку клієнтам», — зазначив генеральний директор ТОВ «ХОРШ Україна» Йоханнес Клют.

«Крім того, зручне розташування нового центру забезпечує нам, з одного боку, відмінні логістичні зв'язки, а з іншого — дає змогу залучити висококваліфікований персонал», — додав він.

«Земельної площі в майже 15 га нам достатньо, щоб проводити на базі нашого комплексу наочну демонстрацію роботи техніки, навчальні покази», — поділилася планами директор ТОВ «ХОРШ Україна» Олена Андреєва.

Майже 15 га землі, 3300 м2 приміщень включають в себе демонстраційні поля, центральний офіс, склад запасних частин і маркетингову залу, приміщення для великих конференцій і менші зали, де проводитимуть семінари для дилерів, партнерів і клієнтів у сфері продажу і сервісу. Комплекс звели у модерному архітектурному стилі з дотриманням усіх будівельних стандартів із забезпеченням комфорту для співробітників та гостей.

У представництві HORSCH в Україні працюватимуть близько 35 фахівців.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги