logo

Рослинництво

В Україні впроваджуються технології переробки амаранту

В Україні впроваджуються технології переробки амаранту

Рослинництво 18 травня 2019. 10:33 2856

В Україні є достатня кількість ефективних температур для вирощування найбільш врожайних сортів амаранту з тривалим періодом вегетації, потенціал яких на хорошому агрофоні сягає 50 ц/га.

Про це повідомив голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда, пише «ПроАгро».

«Українські родючі ґрунти дозволяють отримати товарне насіння культури, яке за вмістом жиру та макроелементів перевищує індійське, пакистанське або перуанське. Крім цього, наша країна має зручне розташування і логістично наближена до європейського ринку, де спостерігається попит на продукцію з амаранту», — зазначає Олександр Дуда.

За його словами, вже розроблені вітчизняні технології переробки амаранту, які дозволяють з тонни насіння отримати 40 л олії, 350 кг шліфованої крупи, 400 кг нативного борошна. Решта — макуха із зародків. Це дає можливість реалізовувати продукцію за конкурентними цінами в усьому світі.


Для довідки: про вирощування та переробку амаранту в Україні, перспективи розвитку цієї галузі та експортний потенціал амарантової продукції можна дізнатися 22 травня на II конференції «Нішеві культури. Проблеми та перспективи». Організатор заходу — ГК «ПроАгро Груп».


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги