logo

Рослинництво

В Україні оновлено перелік регульованих шкідливих організмів

В Україні оновлено перелік регульованих шкідливих організмів

Рослинництво 10 вересня 2019. 08:00 516

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до Переліку регульованих шкідливих організмів» (№ 397 від 16.07.2019) вступив в силу 3 вересня 2019 р.

Документ був оприлюднений в «Офіційному віснику України», йдеться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

«Перелік регульованих шкідливих організмів оновлено відповідно до статусу та шкодочинності шкідливих організмів в Україні, згідно до змін, що відбулись у списках шкідливих організмів А-1 та А-2 Європейської та середземноморської організації карантину і захисту рослин, рекомендованих для регулювання в якості карантинних організмів та на підставі проведеного в Україні у 2018-2019 рр. аналізу фітосанітарного ризику», — зазначають у відомстві.

В Держпродспожислужбі підкреслили, що оновлений Перелік регульованих шкідливих організмів сприятиме запобіганню проникненню і розповсюдженню шкідливих організмів, відсутніх на території України, та встановленню належного рівня фітосанітарного захисту відповідно до рівня фітосанітарного ризику, що може бути завданий регульованими шкідливими організмами.

«Даний нормативний акт обов«язковий для виконання державними фітосанітарними інспекторами і суб'єктами господарювання всіх форм власності, громадянами, які здійснюють господарську діяльність, пов«язану з виробництвом і обігом об'єктів регулювання», — йдеться у повідомленні.

Ознайомитись з наказом можна за посиланням.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги