logo

Рослинництво

ПроАгро: Середня врожайність кукурудзи в Україні на рівні 72,8 ц/га

ПроАгро: Середня врожайність кукурудзи в Україні на рівні 72,8 ц/га

Рослинництво 08 листопада 2018. 17:00 2814

Компанія «ПроАгро», врахувавши інформацію щодо ходу збирання врожаю, оновила свій жовтневий прогноз виробництва сільськогосподарських культур в Україні в бік його подальшого збільшення.

За даними компанії, основний внесок у збільшення загального валу зерна внесла кукурудза. Так, прогноз виробництва останньої у 2018/19 МР було збільшено на 11,7% у порівнянні з жовтневою оцінкою — до 34,5 млн тонн зерна. «Загальний обсяг виробництва зерна в країні ми оцінюємо на рекордному рівні у 69 млн тонн, що на 13,34% перевищить минулорічний показник та на 5,5% є вищим за нашу жовтневу оцінку. Основною причиною перегляду оцінок виробництва кукурудзи стали сприятливі погодні умови, які призвели до більш високої її продуктивності», — повідомляють у компанії.

Так, за оцінками аналітиків ProAgro Group середня врожайність кукурудзи в Україні за підсумками сезону 2018/19 МР оцінюється на рівні 74,5 ц/га. Станом на 1 жовтня оцінка врожайності кукурудзи була на рівні 66,7 ц/га.

«Нагадаємо, що за підсумками сезону 2017/18 МР урожайність української кукурудзи склала 54,4 ц/га. Відповідно до інформації, яка надходить з полів, поточна середня врожайність кукурудзи в країні станом на 6 листопада зафіксована на рівні 72,8 ц/га і демонструє щодобову динаміку приросту. Сприятливі погодні умови також стали причиною збільшення оцінки врожайності цукрового буряку, сої та соняшнику», — підсумовують в «ПроАгро».

Источник фото: Про Агро
Источник фото: ПроАгро

Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги