logo

Рослинництво

Перший перець з українських теплиць в 1,5 рази дешевше імпортного

Перший перець з українських теплиць в 1,5 рази дешевше імпортного

Рослинництво 16 травня 2019. 14:09 919

Перший перець із теплиць Закарпаття на майданчику, найбільшого в Західній Україні, гуртового ринку ОРСП «Шувар» у Львові почав з'являтися ще на минулому тижні.

Поява вітчизняної продукції стала приємною новиною для українських споживачів — закарпатський перець пропонується в 1,5 рази дешевше, ніж імпортний, повідомляє «Інфо-Шувар».

Як вже повідомлялося раніше, ціни на імпортний перець у цьому році злетіли до небачених до цього показників — на початку травня ця продукція коштувала 100-120 грн/кг (3,4-4,09 €/кг). Сьогодні перець із закарпатських теплиць коштує, в середньому, 60-65 грн/кг  (2,04-2,21 €/кг). Поки що, українські виробники пропонують ринку зелений перець, але вже за кілька днів на майданчику «Шувару» очікується червоний перець, який українці полюбляють  більше.

Як зазначають аналітики, високі ціни на перець в травні — це досить розповсюджене явище, зазвичай, головне зниження ціни на ринку солодкого перцю відбувається в липні та червні. Наприклад, в 2018 році, протягом перших двох місяців літа ціни на червоний перець на ринку  впали з 95 грн/кг (3,0 €/кг) до 23 грн/кг (0,7 €/кг).


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги