logo

Новини компаній

Виручка KSG Agro від продажу свиней перевищила 400 млн грн

Виручка KSG Agro від продажу свиней перевищила 400 млн грн

Новини компаній 06 лютого 2019. 13:24 1169

Сума реалізації продукції свинарства агрохолдингу KSG Agro за підсумками 2018 року зросла в порівнянні з 2017 р на 6,3% і сягнула близько 403 млн. грн.

Про повідомив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, йдеться в повідомленні компанії.

За підсумками 2018 р реалізація агрохолдингом живих свиней склала близько 93 тис. голів.

«У 2018 році ми продовжили концентруватися на нашому стратегічному пріоритеті — свинарстві, яке знову продемонструвало свою високу ефективність. Не дивлячись на об'єктивні труднощі ринку, ми зуміли зберегти потужності і рентабельність бізнесу в результаті впровадження ряду технологічних та управлінських заходів», — коментує Сергій Касьянов.

Він зазначив, що свою справу зробила ставка на реконструкцію свинарських потужностей.

«Протягом усього минулого року обсяг заявок споживачів стабільно перевищував наші виробничі можливості. Як результат, середня ціна продажу перевищила аналогічний показник 2017 року на 16,5%, склавши близько 44 грн/кг», — додав Касьянов.

За словами голови ради директорів KSG Agro, в 2019 році компанія планує зберігати високу ефективність свинарства за рахунок підтримки високої якості поголів'я, а також подальшої реконструкції та впровадження інноваційних технологій на свинокомплексі.

У 2018 році на підприємстві ТОВ «Рантьє», що відповідає за розвиток свинокомплексу в с. Нива Трудова Дніпропетровської області, середньорічне поголів'я складало близько 55 тис. голів свиней.


Для довідки: KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги