logo

Новини компаній

В ІМК завершили обмолот соняшнику та посів озимої пшениці Джерело фото: Facebook // Працюй в ІМК

В ІМК завершили обмолот соняшнику та посів озимої пшениці

Новини компаній 15 жовтня 2020. 10:41 1088

Завершення першої декади жовтня в ІМК збіглося із закінченням обмолоту олійних та посіву озимини.

Як говориться у повідомленні компанії, соняшник було обмолочено з площі 25,8 тис. га, зібрано понад 90 тис. т, середня врожайність склала 3,5 т/га, що є другим кращим показником за всю історію діяльності компанії, та на 84% перевищує середній показник врожайності соняшника в Україні (за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на 24.09.2020 урожайність соняшника в Україні становила 1,9 т/га).

Озиму пшеницю було посіяно на площі 21,4 тис. га, що відповідає запланованим під посів цієї культури площам, згідно сівозміни, затвердженої по регіональних підприємствах ІМК.

«Ми задоволені отриманими результатами обмолоту соняшнику. Адже, незважаючи на низку несприятливих факторів (коронавірус і спричинені ним карантинні обмеження, колосальний дефіцит вологи протягом майже всього періоду вегетації, специфічні температурні режими в критичні фази розвитку культури), завдяки правильно підібраній технології та своєчасно виконаним польовим операціям (в першу чергу, що стосується захисту та підживлення культури), ми зібрали врожай соняшнику на рівні із найкращими, найсприятливішими роками.

А що стосується осінньої посівної під врожай 2021 року, то перевірені сорти озимої пшениці іноземної селекції, посів високопродуктивними сівалками в оптимальні строки, а також опади, що пройшли по більшості площ після завершення посіву, дають впевненість, що наша компанія і в майбутньому буде утримувати лідерські позиції за врожайністю пшениці в наших регіонах», — відмітив операційний директор ІМК Олександр Вержиховський.


Для довідки: ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрямки діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 123 тис. га землі, розташованих в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях України. Компанія була заснована 2007 року. У 2019 році IМК отримала чистий прибуток в розмірі $7,3 млн і EBITDA $39,3 млн. ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги