logo

Новини компаній

В Agrofusion завершився сезон переробки томатів Джерело фото: inagro.ua

В Agrofusion завершився сезон переробки томатів

Новини компаній 15 листопада 2019. 14:17 851

Компанія Agrofusion завершила сезон збирання та переробки томатів. Обсяг переробленої сировини виявився меншим від прогнозували в серпні.

Про це йдеться у повідомленні підприємства.

«2019 рік виявився складним. Перша половина сезону супроводжувалась несприятливими погодними умовами, що спричинило повільне дозрівання томатів й пізній старт сезону. Друга половина сезону була хорошою з середнім Brix 4,7 й фінальним об»ємом 588 тис. т томатів«, — уточнили в компанії.

Крім того, під час сезону 2019 в Agrofusion успішно пройдено наглядові та ре-сертифікаційні аудити: ре-сертифікаційні аудити з безпечності томатів GlobalG.A.P та якості й безпечності томатної пасти ІнагроTM згідно стандарту FSSC 22000. Відповідно до схеми сертифікації FSSC 22000 аудити в сезоні 2019 були неоголошеними; підтверджено відповідність міжнародному стандарту з екологічного менеджменту ISO 14001.

«Основна особливість 2019 року — перехід зі стандарту з захисту професійної безпеки та здоров«я персоналу OHSAS 18001 на ISO 45001 на всіх заводах одночасно», — додали в компанії.


Для довідки: у компанії прогнозували обсяг переробки в 2019 р. на рівні 740 тис. т томатів.

Agrofusion — вертикально інтегрований сільськогосподарський холдинг із замкнутим циклом виробництва, по вирощуванню томатів і їх подальшою переробкою в томатну пасту. Підприємства компанії розташовані на півдні України — в Миколаївській і Херсонській областях. Компанія об'єднує три заводи, 20 тис. га зрошуваних земель і два тепличних комплекси з вирощування розсади. Холдинг виробляє томатну пасту під торговою маркою ТМ «Інагро».


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги