logo

Новини компаній

UKRAVIT запустила акцію для аграріїв

UKRAVIT запустила акцію для аграріїв

Новини компаній 15 січня 2020. 10:20 1083

З 15 січня компанія UKRAVIT запускає акцію для аграріїв «Варяг + насіння». Акція передбачає придбання акційних пакетів продукції UKRAVIT і отримання за це винагороди.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

До акційних пакетів входить насіння гібридів соняшнику Жалон, Лейіла, Бенето та гербіцид Варяг для їх захисту у визначених обсягах. Наприклад:

Акційний пакет 1. Гербіцид Варяг в обсязі 400-480 л та насіння гібридів соняшнику Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенето Стандарт у кількості 40-49 п.од.

Акційний пакет 2. Гербіцид Варяг в обсязі 500-580 л та насіння гібридів соняшнику Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенето Стандарт у кількості 50-59 п.од.

Акційний пакет 3. Гербіцид Варяг в обсязі 600-680 л та насіння гібридів соняшнику Жалон Стандарт або Жалон Екстра або Лейіла Екстра або Бенето Стандарт у кількості 60-69 п.од. і т.д.

В якості винагороди учасник може обрати будь-яку продукцію UKRAVIT — засоби захисту рослин, добрива, мікродобрива, насіння чи каву «AFRICANA», а також послугу «Інституту здоров'я рослин».

Термін отримання винагороди — 12 місяців після розрахунків та отримання акційних пакетів.


Для довідки: акція діє до 20.12.2020 р. Участь може взяти кожен агровиробник, який на момент її дії не має заборгованостей перед організатором. Кількість разів участі в акції на період її дії — необмежена.

Деталі можна дізнатися тут


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги