logo

Новини компаній

UKRAVIT удосконалює виробництво Джерело фото: UKRAVIT

UKRAVIT удосконалює виробництво

Новини компаній 29 березня 2019. 09:00 732

Компанія UKRAVIT модернізує своє виробництво. З цією метою 27 березня завод відвідала делегація представництва NETZSCH — всесвітньо відомої у сфері машино- та приладобудування німецької компанії, що має філії по всьому світу.

Як повідомляють в UKRAVIT, в історії компанії було декілька етапів модернізації. За понад 20 років свого існування UKRAVIT пройшла шлях від родинної компанії, що мала в асортименті 15 найменувань продукції, до національного лідера з найбільшим продуктовим портефелем в Україні — понад 150 препаратів.

«Сьогодні виробничі потужності UKRAVIT дуже високого рівня. А ті рішення, які ми плануємо запропонувати, оглянувши виробництво, дадуть можливість випускати ще більше нової продукції, гарантувати якість та екологічність усіх процесів, забезпечувати оптимізацію, стабільність й енергоефективність виробництва. Компанія UKRAVIT отримає можливість виробляти новітні препарати для ринку, що не мають аналогів. І ці можливості нададуть потужності для реалізації інноваційних ідей у виробництві», — відзначив директор представництва NETZSCH Роман Гордєєв.

«Постійний процес вдосконалення виробництва — запорука нашого розвитку і задоволеності наших клієнтів. Завдяки співпраці з найкращими світовими виробниками обладнання, такими як NETZSCH, ми можемо не тільки виробляти більші обсяги продукції та покращувати її якість, а й гідно представляти національну торгову марку на міжнародному ринку», — розповідає директор департаменту досліджень, розробки та інновацій UKRAVIT Сергій Проценко.

Спеціалісти компанії постійно переймають та адаптують сучасний світовий досвід виробництва ЗЗР і мікродобрив; а з 2018 року в структурі компанії працює унікальний R&D центр для досліджень та впроваджень інновацій — «Інститут здоров'я рослин». Це дозволяє UKRAVIT власними силами досліджувати актуальні наукові питання й забезпечувати аграріям комплексний технологічний сервіс на усіх етапах виробництва сільгосппродукції. Це дає партнерам впевненість, що 2019 бізнес-рік буде роком модернізації та впровадження новітніх технологій в роботу компанії.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги