logo

Новини компаній

Стодола за сезон випустить 50 тис банок консервованих овочів Джерело фото: Facebook // Стодола Щира Їжа

Стодола за сезон випустить 50 тис банок консервованих овочів

Новини компаній 07 листопада 2019. 12:50 729

Переробне підприємство ТМ «Стодола» випускає до 1 тисячі банок консервованих овочів на добу. А всього в цьому сезоні планують випустити 50 тисяч банок. В планах розширення виробництва — триває будівництво нового цеху.

Про це розповів власник компанії «Стодола» Ян Островський.

На внутрішньому ринку «Стодола» співпрацює з великими торговельними мережами, які реалізують її продукцію, що відноситься до преміум-класу.

«Раніше вони продавали виключно імпортну продукцію, а тут дізналися, що ми робимо такі ж консерви з органічних овочів і були в захваті. Практично всі наші консерви їдуть до Києва, на Миколаївщині їх купити можна тільки безпосередньо у нас на виробництві», — сказав Островський.

За його словами, збирають овочі тільки вручну, сортують і відбирають кращі для консервації. Причому зібрана продукція з грядки потрапляє в банки в той же день, щоб була якісною і смачною. Продукцію, в основному, фасують в баночки місткістю до 1 літра. Також консервують звичайний борщ — роблять концентрат овочів борщового набору.

Ян Островський зазначає, що у найближчих планах — розширювати асортимент продукції і продовжувати експериментувати з новинками.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги