logo

Новини компаній

Роботизовану ферму на Вінниччині запустять навесні Джерело фото: villamilk.com

Роботизовану ферму на Вінниччині запустять навесні

Новини компаній 12 грудня 2019. 12:22 986

Компанія Villa Milk (Вінницька обл.) завершує будівництво роботизованої ферми за найвищими європейськими стандартами.

Ферма на повну потужність запрацює вже навесні 2020 року. Наразі завершуються будівельні роботи і триває встановлення надсучасного обладнання, йдеться у повідомленні компанії.

Суперсучасна ферма буде розрахована на 140 голів ВРХ. Вона дозволить повністю мінімізувати вплив людини, а отже, отримувати молоко високої якості.

Нова ферма буде оснащена роботизованою системою компанії «ДеЛаваль» VMS™ V300. Вона, як повідомив співзасновник ТОВ Villa Milk, директор агрофірми «Україна — О» Михайло Федчишен, не має аналогів не те, щоб в Україні, а й на пострадянському просторі.

«Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По-перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору, — відзначає він. — Усе це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому».


Для довідки: зараз на фермі Villa Milk утримується 230 дійних корів, молоко від яких одразу потрапляє на переробний комплекс Villa Milk. Час від доїння до переробки — менше години. Відстань від ферми до молокопереробного заводу — 60 метрів. Компанія Villa Milk виготовляє високоякісне молоко, кефір, ряжанку, масло, йогурти, масло та м'які сири. Нещодавно випустила новинку «Молоко до кави», яке збагачене додатковими молочними білками для розкриття кавового напою.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги