logo

Новини компаній

Континентал до серпня побудує нове картоплесховище

Континентал до серпня побудує нове картоплесховище

Новини компаній 13 січня 2021. 11:48 1692

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.

Картоплесховище розраховане на зберігання 16 тис. тонн врожаю терміном до 10 місяців, йдеться у повідомленні агрохолдингу.

Як зазначається, нове сховище призначене для зберігання картоплі, яку компанія вирощує на полях кластеру «Самбір».

«Уже виготовлена необхідна проектна документація і розпочалося встановлення бетонних конструкцій під металеві опори для складу. Паралельно відбувається придбання холодильного, вентиляційного та іншого обладнання. Завершити будівництво картоплесховища в Чукві «Контінентал» планує до серпня цього року під майбутній врожай», — йдеться у повідомленні.

Також уточнюється, що напрямок картоплярства для «Контінентал Фармерз Груп» залишається пріоритетним. Компанія вирощує чіпсові, насіннєві та продовольчі сорти у Львівській і Тернопільській областях. Загальна площа до викопування у виробничому сезоні 2020 року становила 1,6 тис. га. Цього сезону «Контінентал» планує її збільшення до понад 2 тис. га.


Для довідки: «Контінентал Фармерз Груп» є одним із провідних виробників картоплі в Україні та застосовує власні напрацьовані технології вирощування. Агрохолдинг володіє модернізованими виробничими потужностями для зберігання картоплі, загальна місткість яких сягає понад 87 тис. тонн одночасного зберігання. Також має власний крохмальний завод, сучасну спеціалізовану техніку для вирощування цієї культури.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги