logo

Новини компаній

ДПЗКУ планує розвивати агровиробництво на Херсонщині Джерело фото: ДПЗКУ

ДПЗКУ планує розвивати агровиробництво на Херсонщині

Новини компаній 22 червня 2020. 15:06 2291

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» планує активно розвивати сільськогосподарський напрямок діяльності корпорації.

Про це йдеться у повідомленні ДПЗКУ.

«Цього року у Великій Лепетисі (Херсонська обл.) плануємо зібрати врожай на рівні 15,6 тис. т зернових.  В планах корпорації — поновити роботу млина у Великій Лепетисі», — заявив в.о. голови правління корпорації Василь Коваленко під час робочого візиту в Південний регіон, де ДПЗКУ має власні посівні площі.


Для довідки: Філія АТ ДПЗКУ «Великолепетиський елеватор» була створена в 1931 році, знаходиться на Півдні України в степовій зоні. Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із доведення якості зерна до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та переробки його на борошно. На філії є власне сільськогосподарське виробництво з вирощування зернових культур. Загальна робоча зернова місткість філії «Великолепетиський елеватор» складає 39 тис. тонн. До комплексу філії входить млинзавод. Також філія має можливість відвантаження на водний транспорт.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги