logo

Новини компаній

Данон збільшив потужності заводу в Кременчуці Джерело фото: Данон

Данон збільшив потужності заводу в Кременчуці

Новини компаній 22 липня 2019. 16:57 1069

Нову лінію фасування відкрили 9 липня 2019 р. на заводі «Данон Кремез».

Лінія «Ампак» призначена для упакування молочної продукції в преформовані стакани, йдеться у повідомленні компанії.

Лінію розмістили у виробничому корпусі сучасної молочної продукції заводу «Данон Кремез». Адже там стоїть установка ультрафільтрації, яка буде використовуватися і при фасуванні продукції на лінії «Ампак».

«Ми пишаємося тим, що оснащуємо наше виробництво новою лінією. Адже це додаткова можливість працювати над розробкою нових смаків та формул для споживачів в Україні та, потенційно, ЄС. Тому мова йде не тільки про збільшення потужностей заводу, а і розширення R& I можливостей компанії», — сказала генеральний директор «Данон» в Україні Наталі Алькер.

Як зазначила директор заводу «Данон Кремез» Олена Гайдукова, команда реалізувала проект із встановлення та запуску лінії за 6 місяців.

«Це прекрасний результат для проекту такого масштабу. Щоб забезпечити роботу лінії, ми відкрили на заводі 12 нових робочих місць. Потрібні спеціалісти вже знайдені», — додала вона.

Дотримуючись бачення «One Planet. One Health», в «Данон» особливо уважно ставляться до питань ефективного використання ресурсів. Зокрема, на лінії продукцію будуть фасувати у поліпропілен (PP) — матеріал, який на 100% підлягає вторинній переробці

«Проект по встановленню та використанню лінії є показовим для «Данон» в Україні. Якщо наші розрахунки спрацюють саме так, як сподіваємося, ми будемо розглядати й інші проекти з розширення потужностей наших заводів в Україні», — додала Наталі Алькер.


Для довідки: група компаній «Данон» в Україні є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого харчування. У «Данон» в Україні працює понад 1100 співробітників.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук). Продукція випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино» для малят, «Растішка», «Актуаль», «Даніссімо», «YoPro», «Paw Patrol», «Frozen», «Avengers». Напрямок дитячого харчування представлений в Україні брендами «Nutrilon», «Milupa» та «Малиш Істринський».


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги