logo

Новини компаній

A'SPIK Group йде у роздріб

A'SPIK Group йде у роздріб

Новини компаній 13 липня 2020. 13:33 1291

Група компаній A'SPIK Group планує продавати свою продукцію у роздрібних місцях продажу.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Зокрема, цукровики з Хмельниччини вже запустили лінію фасування «солодкого продукту» власного виробництва в однокілограмову упаковку та дійшли до згоди з партнерською національною мережею роздрібних продажів про реалізацію цукру під торговельною маркою A'SPIK.

У компанії переконані, що новий формат роботи є вимогою часу та ринку. Більше того, прямі продажі від виробника кінцевому споживачу позитивно вплинуть на ціну цукру для українців.

«Вивчаючи європейський досвід, ми дійшли до висновку, що необхідно розширювати ринки та постачати білий кристалічний цукор під нашим брендом не лише промисловим споживачам, а й безпосередньо на вітрини національних торгових центрів, аби українці особисто могли переконатися у найвищій якості продукції компанії. Адже наш цукор відповідає найвищим світовим стандартам», — говорить генеральний директор групи компаній A'SPIK Group Олександр Співак.

Він також додає, що для роздрібних продажів придбали пакувальну лінію визнаного німецького виробника Hesser Bosch, досвід використання якої свідчить про її безпечність та надійність.


Для довідки: A'SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрового буряка, зернової групи, сої, кукурудзи. ТОВ «Старокостянтинівцукор» і ПрАТ «Шепетівський Цукровий Комбінат», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрового буряка, виробництві цукру, меляси, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного об'єму цукру, що дало можливість ввійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру. 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги