logo

Новини компаній

ALFA Smart Agro запускає серію навчальних семінарів

ALFA Smart Agro запускає серію навчальних семінарів

Новини компаній 10 січня 2018. 12:35 2730

Компанія ALFA Smart Agro оголошує про початок серії зимових семінарів для сільгоспвиробників та дистриб’юторів засобів захисту рослин.

Навчальні заходи пройдуть у 12 містах України, говориться у повідомленні компанії.

Тема семінарів: «Інноваційні рішення в захисті рослин від ALFA Smart Agro».

Як зазначають у компанії, щороку українські аграрії отримують нові виклики — несприятливі погодні умови, розповсюдження певних хвороб і шкідників, падіння врожайності по ряду культур тощо. Всі ці проблеми потребують ефективних рішень. Причому сучасний захист рослин має бути не просто добре спланованим — він повинен бути по-справжньому інноваційним та раціональним. Саме такі продукти створює компанія ALFA Smart Agro.

«Ми приділяємо навчальним програмам велику увагу. Спікерами семінарів стануть провідні фахівці ALFA Smart Agro, котрі є авторами унікальних наукових розробок у галузі захисту рослин. Відкритість — один з головних принципів роботи нашої компанії. На семінарах ми ділимося своїми знаннями, вчимо працювати у форматі розумної агрономії. І, звичайно, учасники отримають найповнішу інформацію про нові продукти ALFA Smart Agro: їх спектр і механізм дії, рекомендації щодо застосування, ефективність у вирішенні конкретних завдань», — говорить директор з маркетингу ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Головні спікери семінарів: кандидат с/г наук, директор з розвитку та управління портфелем продуктів ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас; продакт-менеджер ALFA Smart Agro Валерій Литвиненко.

Окрема панель буде присвячена презентації нових гібридів ТМ ALFA Seeds.

Участь у семінарах є безкоштовною. Щоб долучитися до навчальної програми слід зареєструйтеся за посиланням. За додатковою інформацією можна звернутись до менеджера зі зв'язків з громадськістю ALFA Smart Agro Наталії Терентьєвої: 096-99-43-042, [email protected]

Розклад семінарів ALFA Smart Agro: 17 січня — Київ; 18 січня — Вінниця; 24 січня — Полтава; 25 січня — Харків; 26 січня — Дніпро; 30 січня — Одеса; 31 січня — Миколаїв; 1 лютого — Кропивницький; 6 лютого — Хмельницький; 7 лютого — Тернопіль; 8 лютого — Львів; 9 лютого — Луцьк.


Для довідки: ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. В портфелі компанії представлені понад 70 продуктів — інноваційних рішень, які відзначаються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво та контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбувається за світовими стандартами.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги