logo

Новини компаній

Агропросперіс увійшов до GAFTA

Агропросперіс увійшов до GAFTA

Новини компаній 08 квітня 2019. 16:26 1734

«Агропросперіс» приєднався до Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), куди входить понад 1800 компаній у 95 країнах світу.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначають в «Агропродсервісі», членство в асоціації відкриває доступ до великої мережі учасників агроринку, а також до сервісів у сфері міжнародної торгівлі, таким як стандартні форми контрактів, з використанням яких відбувається 80% торгівлі зерном і кормами в світі; допомога під час розгляду спорів; участь в Системі торгової безпеки (GTAS); консультації та навчання.

«Для «Агропросперіс» приєднання до GAFTA означає визнання наших бізнес-практик на світовому рівні. На даний момент ми виробляємо та експортуємо понад 3 млн т зернових і олійних культур, поставляючи їх покупцям з більше ніж 30 країн світу. Членство в професійній організації зі 140-річною історією, яка об'єднує ключових гравців глобального ринку агропродукції, відкриє для нашого бізнесу нові можливості на міжнародній арені і зміцнить позиції зерна, вирощеного в Україні як компаніями Групи, так і нашими партнерами — малими і середніми національними агровиробниками», — прокоментував генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс» Ігор Осьмачко.


Для довідки: група компаній «Агропросперіс» фінансує виробництво та експорт агропродукції в Україні з 2007 року. Обсяг експорту — понад 3 млн т агропродукції в рік. Постачає національним агровиробникам весь комплекс товарів і послуг для виходу на світові ринки. Основний інвестор — група фондів під управлінням NCH Capital (США).


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги