logo

Світ

У Канаді зерном завантажили поїзд довжиною понад 2,5 км

У Канаді зерном завантажили поїзд довжиною понад 2,5 км

Світ 18 серпня 2019. 10:31 811

Компанія Paterson Grain (входить в групу Paterson GlobalFoods) 2 серпня 2019 року відправила по залізниці Canadian Pacific перший в канадській провінції Альберта поїзд довжиною 2590 м, завантажений зерном.

У 147 нових вагонів-хоперів великої вантажопідйомності на терміналі Paterson's Foothills в місті Боуден (провінція Альберта) були завантажені 14,821 тис. и зерна, які потім менш ніж за 4 доби доставили на термінал в порту Ванкувер, повідомляє видання «Залізниці світу».

Зерновий термінал в Ванкуверському порту відкрили на початку осені 2018 р. після річної реконструкції. Там були введені додаткові навантажувальні потужності і модернізована конвеєрна ділянка. Нове обладнання дозволяє завантажувати судна на двох причалах зі швидкістю понад 2 тис. т зерна на годину, в тому числі в складних погодних умовах.

На терміналі в Боудені може зберігатися до 61 тис. т зерна, його потужності дозволяють приймати до 32 великовантажних автомобілів на годину. Кільцева залізнична колія на 150 вагонів забезпечить завантаження маршрутного поїзда за 8 год.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги