Про це повідомив начальник управління аграрної політики Одеської облдержадміністрації Іван Петрів під час семінару «Інструменти побудови моделей формування ланцюгів доданої вартості задля сталого розвитку сільських територій» в рамках Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019».
«Медовий агрокластер має об'єднати виробників з метою надання їм можливостей використовувати допомогу державних органів влади, адже в процесі створення кластеру розпорядженням виділені конкретні дотичні органи, які повинні сприяти розвитку даного кластеру», — зазначив Іван Петрів.
За його словами, сільські райони, де діє медовий кластер, розташовані порівняно недалеко від обласного центру, а також там знаходиться значна кількість особистих пасік.
«Для розвитку кластеру вже визначені основні напрямки, наприклад, розвиток апітуризму, а також заплановано дуже багато заходів на найближчі три роки. На виставці «Агро-2019» на стенді Одеської області можна було спробувати один із продуктів, який вже виробляється учасниками кластеру, — медову горіхову пасту», — розповідає Іван Петрів.
Людмила Лебідь, AgroPortal.ua