logo

Мультимедіа

В Італії створили плавучу модульну теплицю

25 листопада 2020. 06:51 1577

Компанії Studiomobile та Pnat винайшли баржу «Jellyfish» («Медуза»), яка являє собою плавучу модульну теплицю, розроблену спеціально для прибережних спільнот. Теплиця може допомогти вирощувати урожай, не покладаючись на ґрунт, прісну воду та споживання хімічної енергії.

Інноваційна теплиця використовує сонячну енергію для очищення солоної, солонуватої або забрудненої води. По периметру встановлено 7 сонячних опріснювальних установок, які здатні виробляти 150 л чистої прісної води щодня з існуючої водойми, на якій плаває теплиця.

Модуль має дерев'яну основу площею 70 м2, яка плаває на 96 перероблених пластикових бочках та підтримує скляну теплицю, де ростуть врожаї. Всередині теплиці використовується високоефективний метод гідропонного вирощування, який допомагає збільшити економію води на 70% у порівнянні з традиційними гідропонними системами.

Модульна конструкція баржі дозволяє збільшувати або зменшувати масштаб і навіть налаштовувати її для різного використання: плавучих ресторанів з обслуговуванням «від ферми до столу», плавучих фермерських ринків або плавучих громадських садів, які можуть переміщатися між різними пунктами.

Ця восьмикутна конструкція може дати можливість сім'ям і громадам, які живуть у прибережних районах або поруч із водоймою, вирощувати власні продукти харчування без необхідності в сільгоспугіддях, у той час як все більше вивчаються гібридні методи виробництва продуктів харчування, наприклад, міські ферми на дахах будинків.


Джерело фото: East-fruit.com


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги