logo

Мультимедіа

USAID підтримає впровадження програми Агрокебети в ТДАТУ та ЛНАУ

27 травня 2020. 06:55 1384

21 травня директор Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» Майкл Піллсбері та голова Наглядової ради освітнього проєкту «Агрокебети» Алекс Ліссітса підписали меморандум про співробітництво.

Проєкт USAID підтримає впровадження магістерської програми «Агрокебети» в університетах сходу України — Луганському національному аграрному університеті й Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Д. Моторного у 2020-2022 роках.

Впродовж двох навчальних років студенти цих навчальних закладів отримають менторську підтримку менеджерів-аграріїв відповідно до сучасних потреб потенційних роботодавців. Для цього залучатимуть експертів, у тому числі міжнародних. Також студенти отримають практичні навички у кращих агрокомпаніях України.

Співпраця з USAID сприятиме підготовці фахівців і керівників агропідприємств, поширенню інноваційних та передових знань, а також навичок у галузі сільського господарства та менеджменту, підвищуватиме ефективність і якість освітнього процесу.

Завдяки впровадженню програми планується підвищити престижність агроспеціальностей та допомогти роботодавцям отримати якісно підготовлених молодих спеціалістів.


Джерело відео: Агрокебети // Facebook


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги