logo

Мультимедіа

Український серіал про бджолярів отримав міжнародне визнання

14 липня 2021. 06:42 2760

«Шалені бджолярі» задумувались як 8-серійний фільм про вимушеного переселенця з Луганщини, який хоче розвивати медовий бізнес в Центральній Україні та стикається з різноманітними драматичними і комедійними перипетіями.

«Подавали «Шалених бджолярів» на конкурс соціально вагомого контенту про єдину і різноманітну Україну PITCH.UA2, який проводився за підтримки державної агенції США з міжнародного розвитку USAID. Проєкт сподобався міжнародному журі, тому що піднімав актуальні проблеми війни на сході України, проблеми вимушених переселенців з Донбасу та їх адаптації до нового життя, тому переміг і отримав фінансування на зйомки пілотної серії у сумі $50 тис.», — говорить сценарист фільму Олексій Комаровський.

Зйомки пілоту за участю акторів Сергія Калантая та Олега Коркушко відбулися влітку минулого року під Києвом.

«Оскільки вітчизняні телеканали поки, на жаль, не виявили зацікавленості у зніманні серіалу, «Шалені бджолярі» вирушили в самостійну мандрівку міжнародними кінофестивалями в категорії Feature Film», — повідомили творці стрічки. Так, на Міжнародному Alternative Film Festival (Торонто, Канада) фільм був номінований у п'яти номінаціях і переміг у двох — як «Найкраща режисура» і «Найкраща операторська робота».

Після цього фільм потрапив на Indie Movies Spark Film Festival (Утрехт, Нідерланди), де виборов нагороду як «Most Unique Feature Film».


Джерело: Сinema.in.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги