logo

Мультимедіа

Селекція соняшнику Strube. Власні генетичні ресурси для стабільного урожаю

09 лютого 2021. 08:45 2323

Селекцію соняшнику компанія Strube проводить на власній селекційній станції в провінції Іспанії. Надалі розмноження гібридів відбувається в Іспанії, Франції та Туреччині, що дає можливість отримати генетично чистий та якісний посівний матеріал.

Вирощене насіння спрямовується на насіннєві заводи у Францію та на підприємство у німецькому Зеллінгені, де воно ретельно перевіряється за усіма характеристиками, у т.ч. за допомогою комп'ютерної томографії з отриманням тривимірного зображення.
 
Аналогічні технології задіяні й на інших етапах виробництва для вибракування матеріалу, який не відповідає встановленим найвищим стандартам. Результат — унікально високий відсоток схожості насіння соняшнику Strube.
 
Щоб український аграрій отримав якісний посівний матеріал, гібриди соняшнику (класичні гібриди: БАСКО ШТ, ОРФЕО ШТ; гібриди для технології Сульфо: ЦЕЛСО ШТ, ФАУСТО ШТ, МЕРО ШТ; гібриди для технології Евролайтінг та Евролайтінг Плюс: ФАБУЛО КЛП; високоолеїновий гібрид для технології Евролайтінг Плюс: СОРЕС ШТ) проходять виробничі випробування, які розташовані на всій території України. Таким чином, висока якість насіння соняшнику підтверджена не тільки в лабораторних, а й у польових умовах.
 
Серед основних переваг гібридів: стабільний урожай, високий вміст олії в насінні (більше 50%), висока стійкість до хвороб та стресових факторів, добре адаптуються до умов вегетації в різних регіонах.
 
Придбати гібриди соняшнику можна ексклюзивно у представників компанії LNZ Group у вашому регіоні.


Джерело відео: Strube Ukraine GmbH


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги