logo

Мультимедіа

На одній хвилі з молоддю: в СНАУ з'явилися VR-лабораторії

30 грудня 2020. 06:17 1592

24 грудня у СНАУ було відкрито одразу 2 лабораторії — Інноваційний модуль отримання та переробки молока, а також Інноваційний модуль віртуальної реальності та робототехніки.

Інноваційний модуль отримання та переробки молока був створений на базі лабораторії машинного доїння. Обладнання для лабораторії надали компанії-партнери Сумського НАУ — крафтова сироварня O'BEREG та Ічнянський молокозавод. Окрім традиційних технік виробництва молочної продукції студенти у цій лабораторії зможуть також вивчати крафтові технології її виготовлення.

Інноваційний модуль віртуальної реальності та робототехніки — стане у пригоді студентам практично усіх факультетів. Адже тут у режимі віртуальної реальності вони можуть зануритися у ті процеси, які складно відтворити в навчальних умовах. Наприклад, вони можуть освоїти техніки діагностики, ремонту та налаштування сільськогосподарської техніки, досліджувати системи внутрішніх органів тварин та їх лікування, на власні очі побачити, як ростуть і розвиваються рослини.


Джерело фото: СНАУ


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги