logo

Мультимедіа

Марафон #інстафермери. Реалізація полуниці через Instagram та вирощування індиків

12 липня 2021. 06:01 2622

Юлія Пархомець разом із чоловіком проміняли активне та розвинене місто на полтавське село Обознівка, в якому мешкає 400 осіб.

За освітою Юлія перукар, але це не завадило їй відкрити свою полуничну ферму.

«Ми вирішили вирощувати полуницю, бо її всі люблять, виростити зможе навіть початківець, до того ж завжди можна продати на ринку», — каже фермерка.

Сьогодні під полуницею на фермі 3 сотки та 100 індиків на вирощуванні. «Індиками ми не планували займатися, але підписники попросили «виростити за них» птицю, і ми з чоловіком вирішили спробувати. Чому б і ні?» — ділиться Юлія.

Основні тези ефіру:

  • Цього року Юлія не буде продавати полуницю, вона планує восени розмножити культуру і висадити 20 соток своїми саджанцями.
  • Фермерка робить акцент на органічному вирощуванні полуниці.
  • Найкращі помічники — старші агрономи, книги та YouTube.
  • Щоб ягода була солодшою — цукор під неї сипати не потрібно, варто підживити її мікроелементами.
  • Блог в Instagram Юлі монетизований: вона вкладає кошти в таргетинг, тому за рахунок рекламування товарів покриває свої витрати.
  • Дівчину надихають старовинні будинки та речі, вишиті рушники та сорочки.

Більше — дивіться у відео.


Для довідки: марафон #інстафермери — це цикл прямих ефірів в Instagram з молодими фермерами та фермерками абсолютно нового формату, які поки що взагалі знаходяться не на «радарах» суспільства чи держави. Це буде формат неформального та живого спілкування про реалії малих фермерів-початківців з в.о. міністра аграрної політики та продовольства України у 2019 р. Ольгою Трофімцевою.

Участники #інстафермери — молоді фермери-початківці, які почали розвивати свій бізнес через соціальні мережі. Напрямки зайнятості фермерів дуже різнопланові — вирощування та продаж саджанців, перцю, мікрозелені, телят, розвиток агротематики в соцмережах.

Онлайн-видання AgroPortal.ua — інформаційний партнер марафону.


Джерело: Agro.Marathon // Instagram 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги