logo

Мультимедіа

КВС-УКРАЇНА запускає проект Житня Країна

19 вересня 2019. 16:50 1086

Компанія «КВС-УКРАЇНА» анонсує запуск проекту «Житня Країна», в рамках якого аграріїв ознайомлять з особливостями технології та перспективами вирощування гібридного жита селекції KWS.

Про це AgroPortal.ua повідомили в «КВС-УКРАЇНА». 

Проект «Житня Країна» має на меті продемонструвати в дії революційні гібриди жита на полях України, тим самим заохотивши українських сільгоспвиробників до вирощування культури.

У рамках проекту, на YоuTube-каналі «КВС-УКРАЇНА» стартує серія відеороликів «Жито Великих Людей», де будуть показані успішні кейси українських фермерів. Про переваги та сильні сторони гібридного жита також розкажуть німецькі експерти та фермери. 

«Гібридне жито виробництва компанії KWS стрімко входить до сівозміни просунутих й успішних фермерів. Наразі все більше гектарів засівається гібридним житом, адже це більш стійка до посухи та зимових холодів культура, що дає більше врожаю з меншим використанням ЗЗР», — відзначають фахівці компанії. 

У компанії додають, що гібридне жито, на відміну від сортового, має ряд значних переваг, що робить його цікавою альтернативою для широкого загалу вітчизняних фермерів. Не дарма, жито гібридної селекції демонструє високу врожайність та стійкість до хвороб та погодних умов.


Для довідки: до портфелю компанії «КВС-УКРАЇНА» входить 5 гібридів силосного та зернового жита.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги