logo

Мультимедіа

Як на Сумщині плюсують економіку завдяки гібридному житу KWS

08 травня 2019. 07:00 720

ФГ «Талісман-Агро» розкинулося на 3 тис. га у Шосткинському районі Сумщини. На перший погляд — типове господарство, проте його успіх полягає в незмінному оптимізмі та надійних партнерах.

Основний заробіток голова ФГ «Талісман-Агро» Дмитро Лощаков має на пшениці, яка займає площу 650 га. Також у грошах додають овес, соняшник і дуже успішний останніми роками люпин. Гречку сіють для підтримання сівозміни. Прибутку вона останнім часом через низьку ціну не приносить. 

Економіку почали суттєво плюсувати завдяки гібридному житу KWS. Про дохідність цієї культури Дмитро почув на одному із семінарів і вирішив перевірити на власних полях, адже насіння йде мало, сіється швидко і головне — не потребує багато уваги. 

«Заклав одразу 90 га гібридом БРАЗЕТТО. Спочатку трохи розчарувався, адже коли поле пшениці вже було зеленим, під житом — залишалося чорним. Почав думати, чи не пересіяти. Але в підсумку отримав 5,7 т/га, хоча у гербіциди майже не вкладався, бо махнув рукою», — говорить Лощаков. 

Щодо пшениці, то фермер працює із сортом КУБУС, який на тонну випереджає в урожайності вітчизняні. Придивляється ще до KWS РОНІН, у якого дуже висока продуктивність колоса і стійкість до борошнистої роси, септоріозу та фузаріозу.

«N.B.!» Індекс агроефективності областей

Детальніше про ФГ «Талісман-Агро» читайте скоро в матеріалі #ІндексАПК. Сумська область.


Джерело фото: AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги