logo

Мультимедіа

Фокусна демонстрація передпосівних культиваторів

20 квітня 2018. 11:00 539

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»18 квітня 2018 р. провела першу в цьому сезоні фокусну демонстрація передпосівних культиваторів на потужностях Agricom Group у Чернігівській області.

Зокрема відвідувачі змогли оцінити результати роботи агрегатів, порівняти технології та обрати оптимальні варіанти для власного господарства.

На заході було презентовано: Lemken System Korund, KUHN Landsman 6205, Great Plains Turbo Max, Європак Unia Atlas HP 8, Лозівські машини КПО-8 Червонец

«Протягом наступних півтора року в холдингу з«являються нові позиції нішевих культур, які потребують ідеально вирівняного ґрунту, рівного сім«яложе, щоб потім отримати якісні сходи та провести збирання урожаю. Після фокусної демонстрації хочемо обрати найкращий агрегат. Уже є основні фаворити, залишилось лише обговорити це питання з колегами та прийняти правильне рішення», — каже директор з виробництва та розвитку Agricom Group Тарас Корнієнко. 

У свою чергу головний агроном ІМК Олександр Гірман додає, що компанії, які виробляють техніку, не стоять на місці, вони постійно щось удосконалюють, випускають нові моделі. 

«Ми кожен рік оновлюємо парк техніки і завжди випробовуємо її в полі. Агроном в першу чергу звертає увагу на якість роботи агрегату, виробіток на гектар та як якісно вона буде готувати ґрунт до посіву», — уточнив він.


Джерело фото: УКАБ


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги