logo

Мультимедіа

BLACK SEA GRAIN-2021 зібрала експертів з 30 країн

04 червня 2021. 07:17 2600

Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN-2021 наприкінці травня зібрала в Києві понад 350 учасників з 30 країн до участі як особисто, так і онлайн. Конференція забезпечила учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів, ефективне спілкування з учасниками і лідерами думок.

Експерти розглянули фундаментальні фактори зернового виробництва і ціноутворення як в Причорномор'ї, так і за його межами, поділилися своїми поглядами на причини та наслідки світовго «товарного суперциклу» для аграрного сектора. Були розглянуті фактори співвідношення S& D провідних світових гравців — Китаю, США та Америки — і висунуті оцінки та очікування з приводу нового сезону. Говорили про повернення Австралії на світову зернову арену і політику з українським зерном.

Серед тем, актуальних для трейдерів і брокерів, були питання волатильності цін, регулювання і торгових бар'єрів на державних ринках гравців-гігантів, а також досвід і виклики форвардної торгівлі в Україні протягом останнього сезону. Чималу увагу було присвячено стратегії розвитку зернових, зернобобових та олійних комплексів, а також перспективам конкурентоспроможності та ефективності аграрної логістики Причорномор'я.

В рамках конференції також були проведені семінари від Fortior Law і StonеХ, присвячені вирішенню торговельних проблем і управління ціновими ризиками.

Своїми думками і прогнозами поділилися провідні експерти з України, Туреччини, Росії, Китаю, США, Австралії, Аргентини, Нідерландів, Франції, Великобританії та Пакистану.

Об'єктивний аналіз ринку спілкування гравців агро зараз як ніколи важливі для адаптації бізнес стратегій до нової ринкової реальності. У зв'язку з цим, конференція є важливим інструментом для обміну думками та ефективними бізнес-стратегіями для агро операторів.

Джерело фото: консалтингове агентство «УкрАгроКонсалт».


Для довідки: Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN-2021 — провідна комунікаційна платформа, яка об'єднує лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і перспектив розвитку аграрного сектора України, Причорномор'я і світу. Організатор конференції — консалтингове агентство «УкрАгроКонсалт». Генеральний Спонсор конференції — ACTAVA TRADING, Офіційний Реклама — Viterra. Спонсори — STONEX Group, Euronext, Айхан Sezer, СИНТЕЗ Group&Co. Конференція проходить за підтримки SFII, ГАФТА і УЗА.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги