logo

Мультимедіа

BIOFACH-2020: в Європі продовжується бум на органіку

14 лютого 2020. 07:20 670

В Нюрнберзі (Німеччина) саме в розпалі найбільша світова виставка органічних харчових продуктів BIOFACH-2020. Серед учасників — 37 компаній, які представляють всю органічну галузь країни.

Ринок органічних продуктів у Європі переживає справжній бум, оскільки тренд споживання натуральної і органічної їжі стає все популярнішим, особливо серед молоді. Міжнародні експерти оцінюють європейський ринок органічних продуктів у $25 млрд і зазначають, що в України є великі шанси зайняти значну частку на світових ринках органічної продукції.  

І справді, на національному павільйоні Organic Ukraine Business Hub українські компанії цього року представляють широкий спектр органічної продукції — зернова група, крупи, нішеві культури, соняшникова олія, добрива, молочна і м'ясна продукція, чай, мед. Окремий стенд у ягодоводів — 10 компаній представили продукцію від свіжої до сублімованої ягоди. Щоправда, єдиний мінус — розміщення стенду в новому павільйоні, до якого відвідувачі ще не дуже звикли. Тому, на думку експонентів, до них завітало не так багато людей, як вони розраховували.


Джерело фото: AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги