logo

Мультимедіа

ALS WEST продемонстрували техніку аграріям Західного регіону

05 серпня 2019. 06:45 514

Минулого місяця ALS WEST провели два Дні поля в Рівненській (ПСП ПП «Здолбунівське») і Тернопільській (ПАП «Агропродсервіс») областях.

Основною метою демонстрацій стало вибудування партнерських відносин з фермерами та допомога їм у вирішенні технологічних питань.

«Ми пропонуємо фермерам комплексні послуги, підписуючи сервісний контракт, в основі якого — вчасний виїзд на поле наших спеціалістів, коли трапляється поломка. Або ж просто при черговому обслуговуванні техніки. Також пропонуємо таку опцію як підмінний трактор», — розповідає керівник відділу продажів сільськогосподарської техніки ALS WEST Дмитро Майор.

Він також додає, що нерідко трапляється таке, що ремонт затягується, а в полі техніка не повинна простоювати, тож дилер надає фермеру можливість працювати на іншому тракторі, поки інженери ліквідовують поломку.

«Ми закріплюємо за клієнтом окремих інженерів, а в найближчому сервісному центрі формуємо закріплений склад запчастин під конкретного клієнта. Також ми практикуємо навіть відкриття наших складів запчастин прямо на території клієнта, що оптимізує виробничі процеси клієнта у сезон. Тож сервісний контракт дозволяє фермеру економити. Він зручний, бо передбачає щомісячну абонентну плату в однаковому розмірі, незалежно від кількості виїздів спеціалістів до нього на поле», — говорить Дмитро Майор.

На Дні поля були продемонстровані в роботі: трактор New Holland T8.410 (440 к.с.), трактор New Holland T6090 на 160 (к.с.), трактор New Holland TD5.110 (110 к.с.). Новий трактор New Holland Т5.110 з напівавтоматичною коробкою передач та повноцінним заднім мостом, який працює в Україні перший рік. Також в роботі був комбайн New Holland СХ 6.90.


Для довідки: ALS WEST — офіційний дилер техніки NewHolland в Рівненській і Тернопільській областях, а також офіційний дилер сівалок і ґрунтообробної техніки бренду MaschioGaspardo в Західній Україні.


Джерело фото: ALS WEST


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги