logo

Мультимедіа

Access2Finance: про нові можливості фінансування

04 жовтня 2021. 09:17 3311

Залучення інвестицій до малого та середнього бізнесу, діджиталізація МСБ, актуальні програми агрофінансування та розвиток нових програм фінансування — про це говорили на конференції Access2Finance, яка відкриває нові можливості для розвитку та пошуку альтернативних джерел фінансування малого та середнього бізнесу, зокрема в аграрному секторі.

За словами керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберта Бонда, Україна робить важливі кроки для збільшення доступу до фінансування для малих та середніх підприємств. Нещодавні реформи законодавства відкривають двері до інновацій та зростання. Тепер усе залежить від приватного сектору, щоб скористатися цими можливостями.

У ході 4-х панельних дискусій обговорювалися альтернативні джерела залучення інвестицій, учасники панельних дискусій розібрали, які ініціативи існують з боку держави для МСБ та які нові законодавчі ініціативи/невирішені питання існують на ринку, визначили нові драйвери росту — факторинг, лізинг і онлайн-кредитування та зробили фокус на ринку землі та агросекторі, обговоривши актуальні програми агрофінансування. Також акцентували увагу на розгляді питання щодо змін у законодавстві та обговорили програми фінансування 5-7-9%.

Спікери винесли на розгляд найбільш актуальні питання сьогодення, одними з яких є ринок землі та наведення порядку в земельних відносинах в Україні.

Джерело фото: Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги