logo

Спецпроекты

Универсальная формуляция: инновационная линейка микроудобрений EnerGreen Premium

Универсальная формуляция: инновационная линейка микроудобрений EnerGreen Premium

Спецпроекты 23 марта 2021. 13:09 2329

В прошлом году компания Vitagro Partner запустила собственное производство линейки микроудобрений EnerGreen. Стремительными темпами компания начала развивать имеющийся отдел R&D, лабораторию и опытные поля. Параллельно с этим процессом было запущено полномасштабное обновление производственных мощностей завода.

*Текст подається мовою оригіналу

«Основною метою стала розробка унікальних та ефективних продуктів, які б відповідали найвищим стандартам європейської якості. Минув рік, у результаті якого було проведено тисячі годин кропіткої роботи з розробки, тестування та оптимізації нових продуктів.

Першим та основним акцентом при розробці всіх продуктів став скрупульозний підбір та збалансування складу кожного продукту, аби він максимально відповідав потребі в живленні для конкретної культури в конкретну фазу», — коментують у компанії Vitagro Partner.

Паралельно з цим технологію виробництва всіх продуктів було переведено на 100% хелатування. Саме процес 100% хелатування металів дозволяє в рази покращити процес засвоєння поживних елементів. Завдяки даному підходу ми маємо змогу контролювати листкове живлення нормами, які є меншими, але при тому в рази ефективніше закриватимуть дефіцит рослини.

Закріплюючим елементом, останньою і найвагомішою цеглиною в стіні «Преміум» стала технологія Synergy Pro — унікальна розробка компанії Vitagro Partner. Synergy Pro — інноваційний комплекс із поверхнево-активних речовин та спеціально розробленої діючої речовини, яка покращує та пришвидшує засвоєння поживних речовин, забезпечуючи турбо-проникність клітинної мембрани.

Сьогодні компанія Vitagro Partner представляє оновлену лінійку мікродобрив, антистресантів та стимуляторів росту EnerGreen Premium.

  • Комплексні мікродобрива — висококонцентровані водні розчини з оптимально збалансованим набором макро- та мікроелементів для комплексного підходу при вирощуванні сільськогосподарських технічних, зернових і бобових культур.
  • Монопродукти — максимально концентровані водні розчини з високим вмістом активної речовини, яка ефективно корегує дефіцит елементу в ключових фазах на всіх культурах.
  • Біостимулятори та антистресанти — висококонцентровані екстракти біологічно активних речовин, що використовуються для захисту рослин від будь-якого стресу на ключових етапах вирощування. Забезпечують швидке виведення рослини зі стану стресу під час заморозків, гербіцидних пошкоджень і посухи.
  • Обробка насіння — висококонцентровані розчини з оптимально збалансованим набором макро- та мікроелементів для обробки насіння, універсальна формуляція підходить для всіх культур. Забезпечує швидкий старт і рівномірні сходи з активним розвитком кореневої системи.

AgroPortal.ua за матеріалами Vitagro Partner


Ключевые новости аграрного рынка в Telegram

Новости

Показать все

Блоги