logo

Спецпроекты

Семя к семени, или Лови момент с Fendt MOMENTUM

Семя к семени, или Лови момент с Fendt MOMENTUM

Спецпроекты 30 июля 2020. 07:36 2486

Мир динамично меняется. Вместе с этим меняются и технологии для сельского хозяйства, особенно что касается посевной кампании, когда каждый час (даже не день) на счету.

*текст подається мовою спілкування

Швидко та точно, насінина за насіниною на ідеальній відстані відсіятися віднині реально за допомогою сівалки точного висіву Fendt MOMENTUM, офіційний дебют якої в Україні запланований на серпень під час виставки Агро-2020 у Києві.

Насінини точно та рівномірно розміщуються у ґрунті за допомогою високотехнологічних висіваючих секцій і гнучкої рами. Датчики фіксують, аналізують та візуалізують дані в режимі реального часу для кожної висіваючої секції, щоб постійно оптимізувати посівний процес, що максимально збільшує потенціал урожайності.

Сівалка точного висіву у конфігурації 16 рядів та рамою шириною 12 метрів з робочою шириною міжрядь 70 см та об’ємом бункера для насіння 4581 л вже засіяла 1000 га українських чорноземів цієї весни у різних регіонах країни за різних погодно-кліматичних умов.

Сівалка має опційний бункер для рідких добрив на рівні 3785 л, а мінімальна потужність трактора для агрегатування становить 300 к.с. і більше

Директор ТОВ «Агроструктура» Михайло Завада, який особисто брав участь в польових випробуваннях Fendt MOMENTUM 16, зазначає, що сівалка виправдала усі сподівання. Серед основних переваг він називає високу робочу швидкість, гнучку раму та систему контролю висіву Precision Planting, що дозволяє сівалці на високій швидкості підлаштовується під умови рельєфу, стан ґрунту та його щільність.

 

За допомогою вакуумного дозатора vSet Fendt MOMENTUM може висівати різноманітні типи насіння, такі як кукурудза, соняшник та соя. Дозування насіння Fendt MOMENTUM здійснюється з точністю до 99,5% і зменшує пропуски або двійники. Завдяки висіваючій трубці SpeedTube, Fendt MOMENTUM може висівати кукурудзу та сою зі швидкістю 16 км/год та вище. Витискаючи максимум в період коротких термінів для оптимального висіву.

Автоматична система притискного зусилля DeltaForce регулює тиск на висіваючу секцію залежно від умов грунту і швидкості руху. За допомогою DeltaForce система завжди працює з необхідним притисканим зусиллям, таким чином, що насіння розміщується на ідеальній глибині. Модулі vApply з електричним керуванням встановлені на кожній висіваючій секції регують потік та норму внесення рідкого добрива. Для рівномірного росту насіння за будь-яких умов на кожною окремою висівачою секцію вноситься однакова кількість добрив.

Спеціаліст з посівної та ґрунтообробної техніки компанії AGCO Сергій Лук'янець констатує, що весною висівали кукурудзу на швидкості 19 км/год, а сингуляція під час польових випробувань склала 99,8%.

Сівалку точного висіву також можна пристосувати для дрібнішого насіння, такого як канола, пшоно, пшениця та цукровий буряк, які також будуть мати високу якість дозування та точний висів. Електродвигун дозатору vDrive гарантує оптимальний висів і відстань між насінням навіть на поворотах, незалежно від типу насіння

Для покращеного захисту ґрунту Fendt MOMENTUM має додаткову систему контролю ваги Load Logic із широким спектром варіантів розподілу маси. Вага розподіляється рівномірно на кожне колесо або центр машини. Система накачування шин автоматично регулює тиск шин залежно від того, чи сівалка транспортується по дорозі,чи працює в полі і наскільки заповнені її баки. Тиск повітря у шинах можна контролювати автоматично або вручну з кабіни трактора.

 

Колеса бічних секцій розміщені на їх краю. Це стабілізує бічні секції та підтримує розподіл їх маси. Це також дозволяє запобігти наїзду на рядки, та уникати ущільнення біля рядка та у міжрядді.

Розташований в одну лінію тандем Fendt MOMENTUM значно збільшує потенційну навантажувальну здатність, захищаючи ґрунт. Тим самим зменшуються простої для заповнення, а ефективність збільшується. Взаємодія розташованого в одну лінію тандему з плаваючою віссю забезпечує високі показники прохідності в полі та перевагу шин при транспортуванні.

Спеціаліст з посівної та ґрунтообробної техніки компанії AGCO Сергій Лук'янець додає, що термінал 20|20 забезпечує чіткий огляд та неперевершений машинний аналіз даних. Fendt MOMENTUM збирає всі дані з висіваючих секцій — такі як глибина посадки, точність розкладки насіння та внесення добрив – потім аналізує та візуалізує їх у режимі реального часу. Цю інформацію можна використовувати для постійного підлаштовування машини до умов висіву. Термінал використовує технології посекційного внесення (SectionControl) та внесення змінних норм (VariableRateControl). Збережені дані можна проаналізувати на ходу чи пізніше.

Усі функції роботи рами Fendt MOMENTUM контролюються і регулюються через ISOBUS. Power Beyond невідкладно виконує встановлені налаштування

Важливим є також той факт, що усі функції підготовки та транспортування сівалки розроблено для забезпечення максимальної ефективності. Сівалка складається/розкладається одним натисканням кнопки, і одночасно автоматично вмикається система накачування шин для регулювання тиску в шинах. Усі функції рами контролюються гідравлікою трактора від системи Power Beyond. Це означає, що використовується менше гідравлічних з'єднань. Кількість масла та тиск масла подаються в міру необхідності.

Замовити сівалку уже можна в Україні, тож ловіть момент з Fendt MOMENTUM задля ефективності власного агробізнесу.


Ключевые новости аграрного рынка в Telegram

Новости

Показать все

Блоги